شاخه‌ها

کولر گازی اینورتر 24000 ال جی مدل نکست تایتان NT247SK3

NT247SK3

نو

 کولر گازی اینورتر 24000 ال جی مدل نکست تایتان

  • سرد و گرم
  • کمپرسور روتاری دور متغیر (اینورتر)
  • گاز مبرد R410a
  • رده انرژی A
  • 10 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات (گارانتی گلدیران)

کولرگازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان  کولرگازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان  کولرگازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان  کولرگازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان  کولرگازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان  

جزییات بیشتر

موجود

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید بدون مالیات

سایر مشخصات محصول

نام محصول : کولر گازی دو تکه (اسپلیت) کم مصرف 24000
برند : LG
کشور سازنده : کره جنوبی
مدل دستگاه : NEXT TITAN NT247SK3
خدمات و گارانتی : 10 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات (گارانتی گلدیران)
ابعاد دستگاه : 870x650x330 mm
ابعاد پنل : 998x330x210 mm
وزن دستگاه : 47 kg
وزن پنل : 11 kg
منبع تغذیه (فاز/ولتاژ/فرکانس) : 220V/50Hz/1Ph
نوع عملکرد : سرد و گرم
ظرفیت سرمایشی : 24000 Btu/hr
ظرفیت گرمایشی : 24000 Btu/hr
نوع کمپرسور : روتاری
کیت اینورتر : دارد (دور متغیر)
نوع گاز مبرد : R410a
شدت جریان در لحظه استارت : 10.4 A
برچسب انرژی : A
سطح صدا : 44/41/37/28 dB
سایز اتصالات : لوله رفت (مایع) "1.4 لوله برگشت (گاز) "5.8
حداکثر مسافت لوله کشی افقی : 30 m
حداکثر مسافت لوله کشی عمودی : 25 m
متعلقات : 5 متر لوله رایگان + ریموت کنترل
نوع دستگاه : دیواری
ظرفیت اسمی BTU : 24000

 کولر گازی و اسپلیت اینورتر 24000 ال جی مدل نکست تایتان NT247SK1

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان (Next Titan) ساخت کره جنوبی با ضمانت نامه گلدیران شامل 10 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات دارای ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 و 24000 BTU متناسب برای متراژهای مختلف می باشد. کولر گازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان با بهرمندی از تکنولوژی اسمارت اینورتر (کمپرسور با دور متغیر) و گازمبرد R410 دارای برچسب انرژی A بوده و مصرف انرژی برق در آن تا 60% کمتر از مدل های معمولی می باشد.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان مجهز به سیستم کنترل فعال انرژی می باشد. بدین صورت که اگر دکمه عملکرد کنترل مصرف انرژی فشار داده شود، فرکانس حداکثری موتور محدود می شود تا میزان مصرف انرژی کنترل شود، که در 3 مرحله قابل انجام است.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان دارای فیلتر محافظ دو گانه می باشد. این فیلتر قابلیت حذف ذرات و باکتری ها تا قطر بیشتر از 10 میکرون را از محیط دارا می باشد.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان دارای تمیز کننده خودکار پلاس مستر می باشد. دستگاه های تهویه مطبوع ال جی قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 13 متر را دارا می باشد.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

همچنین در کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان با سیستم خودکار توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربری به طور یکسان خنک می شود.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

خنک کنندگی سریع دیگر ویژگی کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان می باشد. طراحی بهینه خروجی هوا، باعث انتشار جریان هوایی قدرتمند می‎شود که اتاق را به‎سرعت خنک می‎کند.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

در کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان مجهز به سیستم پلاس مستر آیونایزر می باشد که با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در محیط از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلوور فن باعث کاهش سطح صدا تا 19 دسی بل گردیده است.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان دارای حالت خواب عمیق می باشد. با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل دستگاه به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت، با افزایش 2 درجه ای دما همراه خواهد بود.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب سیستم تهویه مطبوع ال جی، امکان نصب ساده آن را فراهم آورده است. و به تعداد نفرات کمتری برای نصب دستگاه نیاز می باشد و همچنین نصب دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه تری صورت می پذیرد.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت ال جی مدل نکست تایتان مجهز به سیستم1touch Soft Air بوده که با یک بار فشار دادن این دکمه می توان به صورت خودکار دستگاه را در حالت آسایش قرار داد و فقط فن پنل به صورت خودکار شروع به باد زدن در جهات مختلف می کند.

کولر گازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست تایتان با عملکرد موتور تا دمای بیرونی 10- درجه سانتی گراد، قابلیت گرمایش کامل را دارا می باشد.