شاخه‌ها

کولر گازی اینورتر 27000 ال جی مدل نکست پلاس NP277SK1

NP277SK1

نو

کولر گازی اینورتر 27000 ال جی مدل نکست پلاس

  • سرد و گرم
  • کمپرسور روتاری
  • مجهز به کیت اینورتر
  • مبرد R410
  • رده انرژی ++++A
  • 10  سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی گلدیران)

کولرگازی و اسپلیت ال جی  کولرگازی و اسپلیت ال جی  کولرگازی و اسپلیت ال جی  کولرگازی و اسپلیت ال جی  کولرگازی و اسپلیت ال جی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال بدون مالیات

سایر مشخصات محصول

نام محصول : کولر گازی دو تکه (اسپلیت) کم مصرف 27000
برند : LG
کشور سازنده : کره جنوبی
مدل دستگاه : NEXT PLUS II NP277SK1
خدمات و گارانتی : 10 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی گلدیران)
منبع تغذیه (فاز/ولتاژ/فرکانس) : 220V/50Hz/1Ph
نوع عملکرد : سرد و گرم
نوع کمپرسور : روتاری
کیت اینورتر : دارد (دور متغیر)
نوع گاز مبرد : R410a
برچسب انرژی : A
متعلقات : 5 متر لوله رایگان + ریموت کنترل
نوع دستگاه : دیواری
ظرفیت اسمی BTU : 30000

کولر گازی و اسپلیت اینورتر 27000 ال جی مدل نکست پلاس NP277SK1

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس (Next plus) ساخت کره جنوبی با ضمانت نامه گلدیران شامل 10 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات دارای ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 27000 BTU می باشد. کولر گازی و اسپلیت ال جی مدل نکست پلاس با بهرمندی از تکنولوژی اسمارت اینورتر (کمپرسور با دور متغیر) و گازمبرد R410 دارای برچسب انرژی A بوده و مصرف انرژی برق در آن تا 60% کمتر از مدل های معمولی می باشد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت ال جی مدل نکست پلاس مجهز به سیستم اسکن هوشمند محیط می باشد. با استفاده از این قابلیت موقعیت مکانی و جابجایی فرد شناسایی شده و بر اساس آن جهت پرتاب باد و میزان خنکی تنظیم می گردد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس همچنین مجهز به اسکن هوشمند - جریان هوای راحت می باشد که این قابلیت باعث ایجاد جریان هوای مطلوب به صورت مستقیم و غیر مستقیم می گردد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس دارای نشانگر مصرف انرژی می باشد. در صورت یکبار فشار دادن دکمه نمایشگر مصرف انرژی، میزان مصرف انرژی در آن لحظه نشان داده می شود و در صورت فشار مجدد دکمه میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) نشان داده می شود.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس دارای فیلتر محافظ دو گانه می باشد. این فیلتر قابلیت حذف ذرات و باکتری ها تا قطر بیشتر از 10 میکرون را دارا می باشد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس دارای تمیز کننده خودکار پلاس مستر می باشد. دستگاه های تهویه مطبوع ال جی، قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی 

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه دارای قدرت پرتاب باد تا 10 متر (در مدل BV096STQ ) و قدرت پرتاب تا 20 متر (در مدل BV246STQ ) می باشد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

همچنین در کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس با سیستم خودکار توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربری به طور یکسان خنک می شود.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

خنک کنندگی سریع دیگر ویژگی کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس می باشد. طراحی بهینه خروجی هوا، باعث انتشار جریان هوایی قدرتمند می‎شود که اتاق را به‎سرعت خنک می‎کند.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

در کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و  اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس مجهز به پلاس مستر آیونایزر. فیلتر پلاس مستر آیونایزر با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

کولرگازی و اسپلیت ال جی 

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس مجهز به فیلتر محافظ چندمرحله ای با تکنولوژی3M  تمامی ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون را از بین می برد. گذشته از این، کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس مجهز به فیلتر های پلاسما، ضدآلرژی، ضدآنفلوآنزا نیز می باشد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس دارای حالت خواب عمیق می باشد. با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل، دستگاه به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت، با افزایش 2 درجه ای دما همراه خواهد بود.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب سیستم تهویه مطبوع ال جی، امکان نصب ساده آن را فراهم آورده است. و به تعداد نفرات کمتری برای نصب دستگاه نیاز می باشد و همچنین نصب دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه تری صورت می پذیرد.

کولرگازی و اسپلیت ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس با عملکرد موتور تا دمای بیرونی 10- درجه سانتی گراد، قابلیت گرمایش کامل را دارا می باشد.