شاخه‌ها

کولر گازی 18000 سرد شارپ مدل AH-A18SCM

AH-A18SCM

نو

کولر گازی 18000 سرد شارپ 

  • فقط سرمایشی
  • کمپرسور روتاری  T3
  • گاز مبرد R22
  • 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی پارس الرمس)
  • به همراه 5 متر لوله رایگان

  کولرگازی و اسپلیت شارپ   کولرگازی و اسپلیت شارپ    کولرگازی و اسپلیت شارپ  کولرگازی و اسپلیت شارپ    

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال بدون مالیات

سایر مشخصات محصول

نام محصول : کولر گازی دو تکه (اسپلیت) 18000
برند : شارپ
کشور سازنده : چین
مدل دستگاه : AH-A18SCM
خدمات و گارانتی : 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی پارس الرمس)
ابعاد دستگاه : 955X700X396 mm
ابعاد پنل : 970X300X224 mm
وزن دستگاه : 47.5 kg
وزن پنل : 14 kg
منبع تغذیه (فاز/ولتاژ/فرکانس) : 220V/50Hz/1Ph
نوع عملکرد : فقط سرمایشی
ظرفیت هوادهی : 850/780/650/550 CFM
نوع کمپرسور : روتاری T3
کیت اینورتر : ندارد (دور ثابت)
نوع گاز مبرد : R22
برچسب انرژی : B
سطح صدا : 58/54/50/46 dB
سایز اتصالات : لوله رفت (مایع) 6 mm لوله برگشت (گاز) 12 mm
حداکثر مسافت لوله کشی افقی : 25 m
حداکثر مسافت لوله کشی عمودی : 10 m
متعلقات : ریموت کنترل + 5 متر لوله رایگان
نوع دستگاه : دیواری
ظرفیت اسمی BTU : 18000

اسپلیت  18000 سرد شارپ مدل AH-A18SCM

کولر گازی و اسپلیت سرد شارپ ساخت تایلند دارای ظرفیت های 18000 و 24000 BTU بوده و کولر گازی و اسپلیت سرد شارپ ساخت چین دارای ظرفیت های 18000 ، 24000 و 30000 BTU متناسب برای متراژهای مختلف می باشد. کولر گازی و اسپلیت شارپ با بهرمندی از کمپرسور روتاری تیپ T3 و گاز مبرد R22 مناسب برای مناطق گرمسیری بوده ودارای رده انرژی B می باشد. کولر گازی و اسپلیت شارپ دارای گارانتی پارس الرمس شامل 5 سال ضمانت کمپرسور و 24 ماه ضمانت قطعات می باشد.

کولر گازی و اسپلیت شارپ مجهز به فیلتر پلاسما کلاستر می باشد. این فیلتر با یونیزه کردن اواپراتور موجب کاهش رشد قارچ ها بر روی کویل اواپراتور می شود. البته قابل ذکر می باشد که امکان رفع قارچ هایی که قبلا رشد کرده اند وجود ندارد.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

کولر گازی و اسپلیت شارپ دارای حالت صرفه جویی اقتصادی (Eco Mode) می باشد. این حالت برای زمان هایی که شما نیازی به سرمایش با توان کامل ندارید، مناسب می باشد. الگوی ECO علاوه بر کاهش هزینه های برق، موجب جلوگیری از سرمایش بیش از حد محیط در دو مرحله می شود.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

کولر گازی و اسپلیت شارپ توانایی کنترل 15 مرحله ای برای سرمایش دقیق دارد. هواساز معکوس کننده J-TECH تعبیه شده در این دستگاه با افزایش دور کمپرسور در 15 گام، امکان ایجاد سرمایش تحت کنترل دقیق را با مصرف برق پایین مقدور می سازد.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

کولر گازی و اسپلیت شارپ توانایی تنظیم نیم درجه ای دما را دارد. تنظیم دمای محیط با استفاده از ریموت کنترل بصورت یک درجه یک درجه در پاره ای از مواقع می تواند باعث افزایش یا کاهش بی اندازه دما شود. به لطف فن آوری معکوس کننده J-TECH، تنظیم دمای محیط در مقاطع 0.5 درجه وضعیت مطلوب تری را برای حل این مشکل به وجود آورده است.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

کولر گازی و اسپلیت شارپ دارای حالت آُسایش (Comfort Mode) می باشد. الگوی "آسایش"موجود در هواسازهای معکوس کننده شارپ،سه مزیت ویژه نسبت به هواسازهای عادی از نظر راحتی نهایی ناشی از فرایند سرمایش در بر دارد. اول آنکه مدل های"آسایش اقتصادی" دستگاه های شارپمجهز به نرم افزار دقیق کنترل فن و نرم افزار جدید کنترل دما می باشند که باعث کاهش تغییرات دمایی در حین استفاده از حالت "آسایش" می شود.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

دوم، کاهش رطوبت برای حفظ خنکی محیطی در این دستگاه ها می باشد.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

و سومین مزیت، استفاده این مدل ها از نرم افزار کنترل جدید برای کاهش قابل ملاحظه زمان خاموشی کمپرسور و تامین تهویه مطبوع بهتر در محیط می باشد.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

کولر گازی و اسپلیت شارپ دارای آیتم "حالت خواب بهینه" می باشد. با استفاده از این آپشن می توان بهترین عملکرد سرمایشی جهت تامین خوابی مطلوب ایجاد نمود. الگوی یاد شده به صورت خودکار و به آهستگی دمای اتاق را تا حد لازم جهت تامین شرایط بهینه برای آغاز خواب، در طی خواب و زمان بیدار شدن از خواب تنظیم می نماید.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

پروانه های تعبیه شده در یونیت داخلی و خارجی اسپلیت های شارپ، الهام گرفته شده از بال پرندگان در طبیعت می باشد.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

کولر گازی و اسپلیت شارپ مجهز به "حالت سوپر جکت" می باشد. در صورت فعال سازی این آیتم، یک فن بزرگ جریان هوایی گسترده و پرسرعت را برای سرمایش فوری محیط منتشر می کند. دمپرهای پنل داخلی با دوران نزدیک به 180 درجه ای، جریان هوا را به سمت پایین هدایت نموده و باعث ایجاد جریان هوای بهینه در محیط می شود. این ویژگی شما را در مرض جریان هوای خنک حتی در زمانی که مجاور کف اتاق نشسته یا روز زمین دراز کشیده باشید، قرار می دهد.

کولرگازی و اسپلیت شارپ

سایر محصولات این شاخه: