شاخه‌ها

داکت اسپلیت 36000 ریم (فرنس)

SGPN09/SADE36

نو

داکت اسپلیت 36000 ریم (فرنس)

  • هوا ساز (Air handler) سری SGPN
  • گرمایش از طریق کوره هوای گرم (Gas Furnace)
  • تک فاز
  • گاز مبرد R22
  • 5سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی ترموداکت)
  • به همراه کویل، ترموستات و نصب رایگان

داکت اسپیلت ریمداکت اسپیلت ریمداکت اسپیلت ریمداکت اسپیلت ریم

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال بدون مالیات

سایر مشخصات محصول

نام محصول : داکت اسپلیت 36000 فرنس
برند : ریم
کشور سازنده : مکزیک
مدل دستگاه : SGPN09/SADE36
خدمات و گارانتی : 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی ترموداکت)
منبع تغذیه (فاز/ولتاژ/فرکانس) : 220V/50Hz/1Ph
نوع عملکرد : سرد و گرم
نوع کمپرسور : اسکرال
کیت اینورتر : ندارد (دور ثابت)
نوع گاز مبرد : R22
متعلقات : ترموستات + کویل آبگرم
ظرفیت اسمی (تناژ تبرید) : 3 Ton
سیستم گرمایشی : کوره هوای گرم (فرنس)

داکت اسپلیت 36000 ریم (فرنس)

کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) فرنس ریم (گرمایش با کوره هوای گرم) دارای ظرفیت های 2 تن تبرید، 2.5 تن تبرید، 3 تن تبرید، 3.5 تن تبرید، 4 تن تبرید، 5 تن تبرید و 6 تن تبرید متناسب برای متراژهای مختلف می باشد که در این بین یونیت کندانس های ظرفیت 2 ، 2.5 و 3 تن تبرید تکفاز بوده و از ظرفیت 3.5 تن تبرید به بالا سه فاز می باشند. داکت اسپلیت فرنس ریم از دو قسمت یونیت داخلی (Indoor Unit) یا همان هواساز (Air handler) و یونیت خارجی (Outdoor Unit) یا همان کنداسور تشکیل شده است. هواساز در داخل واحد و یونیت خارجی در محوطه خارجی ساختمان مانند پشت بام، حیاط، بالکن، پارکینگ و... نصب می شود.

داکت اسپیلت ریم  داکت اسپیلت ریم

سرمایش توسط کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) فرنس ریم به این طریق ایجاد می شود که ابتدا با استفاده از فن یونیت داخلی، عمل مکش هوای داخل واحد از طریق کانال برگشت صورت گرفته سپس این هوا پس از عبور از فیلتر تصفیه، از روی اواپراتور عبور داده شده و سرمایش تولید شده را از طریق کانال های رفت به فضاهای مختلف ساختمان انتقال می دهد. اما تولید گرمایش در سیستم های تهویه مطبوع کانالی ریم به دو روش کویل آبگرم و کوره هوای گرم (فرنس) انجام می شود. که بر این اساس داکت اسپلیت ریم دارای دو مدل هواساز سری RILE و سری SBHC (گرمایش با کویل آبگرم) و هواساز سری SGPN (گرمایش با کوره هوای گرم یا Gas Furnace) می باشد.در داکت اسپلیت ریم با هواساز سری RILE و همچنین داکت اسپلیت ریم با هواساز سری SBHC (گرمایش از طریق کویل آبگرم)، در فصول سرد سال یونیت کندانسینگ خاموش بوده و هوا توسط فن یونیت داخلی از روی کویل آبگرم عبور می کند و پس از گرم شدن به داخل کانال های رفت هدایت می شود. گفتنی است که آبگرم مورد نیاز کویل توسط موتورخانه و یا پکیج گرمایشی شوفاژ تامین می شود.

داکت اسپیلت ریمداکت اسپیلت ریمداکت اسپیلت ریم

هواسازهای گاز فرنس سری SGPN ریم، با دارا بودن بالاترین راندمان سرما سازی، قوی ترین بدنه، کمترین صدا در کنار فشرده ترین طراحی داخلی، یکی از محبوب ترین هواسازها در دنیا محسوب می شود. هواسازهای فرنس سری SGPN داکت اسپلیت ریم دارای الکترو موتور ساخت جنرال الکتریک با 3 دور و بدون تسمه بوده که نیازی به روغن کاری ندارد. کابینت این سری از هواسازهای فرنس اسپلیت کانالی ریم از ورق گالوانیزه با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک و عایق داخلی irradiated EPEبا ضخامت 5 میلیمتر می باشد. در هواسازهای فرنس سری SGPN اسپلیت کانالی ریم ، مبدل حرارتی اواپراتور Wtype بوده و از لوله های مسی شیاردار از داخل مارپیچInner grooved) ) ساخته شده است. همچنین در هواساز سری SGPN داکت اسپلیت ریم، پروانه از جنس آلومینیومیبا بالانس دینامیکی و تاًمین فشار استاتیک تا 6% اینچ می باشد.

مهمترین شاخصه سیستم های تهویه مطبوع کانالی فرنس ریم، تکنولوزی پیشرفته و انحصاری در ساخت یونیت های خارجی (کندانسینگ یونیت) تروپیکال با راندمان بالا می باشد. کندانسینگ یونیت سیستم های اسپلیت فرنس ریم با داشتن ضریب 10.5 S.E.E.R ، بالاترین راندمان سرماسازی نسبت به انرژی برق مصرفی را در بین تمامی تولیدکنندگان اسپلیت کانالی فرنس در دنیا دارا می باشد. کندانسورهای سری SADE داکت اسپلیت فرنس ریم مخصوص تولید سرما در فصل تابستان بوده و قابلیت اتصال به کلیه هواسازهای ریم را دارد. یونیت خارجی اسپلیت های کانالی فرنس ریم مجهز به کمپرسور کاملا هرماتیک ساخت کمپانی بریستول یا دانفوس بوده دارای اوور لود حرارتی و سیم پیچی spring-mount از داخل (با عایق مخصوص) و پد ضد لرزش می باشد. کندانسینگ یونیت های ریم همچنین مجهز به کنترلرهای HP و LP می باشد.

داکت اسپیلت ریم

سایر محصولات این شاخه: