شاخه‌ها

داکت اسپلیت 70000 گودمن (فرنس)

CKF70/GMP150

نو

داکت اسپلیت 70000 گودمن (فرنس)

  • هوا ساز (Air handler) مدل GMP
  • گرمایش از طریق کوره هوای گرم (Gas Furnace)
  • سه فاز
  • گاز مبرد R22
  • 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی ترموداکت)
  • به همراه کویل، ترموستات و نصب رایگان

داکت اسپیلت گودمن  داکت اسپلیت گودمن   داکت اسپیلت گودمن  داکت اسپیلت گودمن  داکت اسپیلت گودمنداکت اسپیلت گودمن  داکت اسپیلت گودمن

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال بدون مالیات

سایر مشخصات محصول

نام محصول : کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) 6 تن
برند : گودمن
کشور سازنده : مکزیک
مدل دستگاه : Gas Furnace CKF70/GMP150
خدمات و گارانتی : 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی ترموداکت)
ابعاد دستگاه : 730*730*970 mm
ابعاد پنل : اواپراتور: 762*530*620 mm / فرنس: 625*710*990 mm
وزن دستگاه : 104 kg
وزن پنل : فرنس: 86.3 kg
منبع تغذیه (فاز/ولتاژ/فرکانس) : 50Hz/220V/3Ph
نوع عملکرد : سرد و گرم
ظرفیت سرمایشی : 62000 Btu/hr
ظرفیت گرمایشی : 103200 Btu/hr
ظرفیت هوادهی : 2050 CFM
نوع کمپرسور : اسکرال
کیت اینورتر : ندارد (دور ثابت)
نوع گاز مبرد : R22
توان مصرفی : 6.89 kW
برچسب انرژی : B
سایز اتصالات : لوله رفت (مایع) "3.8 لوله برگشت (گاز) "7.8
متعلقات : ترموستات
ظرفیت اسمی (تناژ تبرید) : 6 Ton
سیستم گرمایشی : کوره هوای گرم (فرنس)

داکت اسپلیت 70000 گودمن (فرنس)

کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) گودمن از دو قسمت یونیت داخلی (Indoor Unit) یا همان هواساز (Air handler) و یونیت خارجی (Outdoor Unit) یا همان کنداسور تشکیل شده است. که هواساز در داخل واحد و یونیت خارجی در محوطه خارجی ساختمان مانند پشت بام، حیاط، بالکن، پارکینگ و... نصب می شود.

داکت اسپیلت گودمن   داکت اسپیلت گودمن

هواساز (یونیت داخلی) درسیستم تهویه مطبوع فرنس گودمن (کوره هوای گرم) درواقع دارای دو باکس می باشد، یکی یونیت هواساز فرنس و دیگری باکس مربوط به مبدل حرارتی اواپراتور.

داکت اسپیلت گودمن

کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) فرنس گودمن دارای ظرفیت های 2 تن تبرید، 3 تن تبرید، 4 تن تبرید، 5 تن تبرید و 6 تن تبرید متناسب برای متراژهای مختلف می باشد که در این بین یونیت کندانس های ظرفیت 2 و 3 تن تبرید تکفاز بوده و از ظرفیت 4 تن تبرید به بالا سه فاز می باشند. از مهمترین مزایای استفاده از سیستم های تهویه مطبوع کانالی فرنس گودمن نسبت به سایر برند های داکت اسپلیت می توان به قابلیت اجرای لوله کشی مسی تا ارتفاع 45 متر بالاتر و 24 متر پایین تر از یونیت هواساز اشاره کرد. که با استفاده از این مزیت می توان کندانسینگ یونیت ها را از نمای ساختمان حذف کرد و در فضاهای غیر قابل استفاده مانند پشت بام یا زیرزمین قرار داد.

یونیت داخلی (هواساز) داکت اسپلیت فرنس گودمن وظیفه ی توزیع هوای سرد و گرم تولید شده توسط دستگاه را به عهده دارد و از قسمت ها مختلفی مانند فن بولوور، اواپراتور، فیلترهای تصفیه هوا، سینی درین و قسمت های الکتریکی تشکیل شده است. جدار داخلی بدنه هواساز داکت اسپلیت فرنس گودمن کاملا عایق و ایزوله می باشد. یونیت هواساز داکت اسپلیت فرنس گودمن قابلیت نصب افقی و عمودی داشته و در هر فضایی مانند کمد، سقف کاذب و ... می تواند قرار گیرد.تست فشار تا psi450 بر روی کویل های اسپلیت کانالی فرنس گودمن انجام شده است. شاسی و کابین هواساز داکت اسپلیت فرنس گودمن از نوع استیل گالوانیزه با روکش اپوکسی بوده و دارای دو سینی مجزای تخلیه آب جهت حالت های افقی و عمودی می باشد. هواسازهای ساخت کارخانه گودمن از قطعاتی با کیفیت بالا مانند فن موتور جنرال الکتریک چند سرعته بدون تسمه و تکنولوژی منحصر به فرد کویل اواپراتور DX که از داخل به فرم مارپیچ شیاردار شده اند، بهره می برند. در کویل کندانسور و اواپراتور به وسیله دستگاه اتوماتیک منبسط کننده (Expander)، فین ها بدون هیچ عمل مکانیکی روی لوله های مسی ثابت شده اند.

داکت اسپیلت گودمن

سرمایش توسط کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) گودمن به این طریق ایجاد می شود که ابتدا با استفاده از فن یونیت داخلی، عمل مکش هوای داخل واحد از طریق کانال برگشت صورت گرفته سپس این هوا پس از عبور از فیلتر تصفیه، از روی اواپراتور DX عبور داده شده و سرمایش تولید شده را از طریق کانال های رفت به فضاهای مختلف ساختمان انتقال می دهد. در تصویر زیر انواع کویل اواپراتور گودمن نشان داده شده است.

داکت اسپیلت گودمن

اما تولید گرمایش در سیستم های تهویه مطبوع کانالی گودمن به دو روش کویل آبگرم و کوره هوای گرم (فرنس) انجام می شود. که بر این اساس داکت اسپلیت گودمن دارای دو مدل هواساز سری A (گرمایش با کویل آبگرم) و هواساز سری GMP (گرمایش با کوره هوای گرم یا Gas Furnace) می باشد. در داکت اسپلیت گودمن با هواساز سری A (گرمایش از طریق کویل آبگرم)، در فصول سرد سال یونیت کندانسینگ خاموش بوده و هوا توسط فن یونیت داخلی از روی کویل آبگرم عبور می کند و پس از گرم شدن به داخل کانال های رفت هدایت می شود. گفتنی است که آبگرم مورد نیاز کویل توسط موتورخانه پکیج گرمایشی شوفاژ تامین می شود.

در داکت اسپلیت فرنس گودمن که دارای هواساز سری GMP ( گرمایش از طریق کوره هوای گرم)می باشد، گرمایش توسط گاز شهری و سیستم احتراق بسته در هواساز تولید می شود و هوای گرم توسط کانال های رفت به درون فضاهای داخلی ساختمان هدایت خواهد شد. عمل احتراق با سیستم اتوماتیک الکتریکی صورت می گیرد. هواساز فرنس داکت اسپلیت گودمن دارای فن مخصوص تخلیه گاز حاصل از احتراق می باشد. هواساز فرنس داکت اسپلیت گودمن همچنین مجهز به سیستم کنترل هوشمند اکسیژن محیط می باشد (در صورت کاهش سطح اکسیژن محیط، دستگاه خاموش می شود). به علت انجام عمل احتراق کامل، مونوکسید کربن ایجاد نمی شود و همچین تولید دوده نمی کند.

داکت اسپیلت گودمنداکت اسپیلت گودمن

مبدل حرارتی هواساز فرنس گودمن دارای آلیاژ مخصوص بوده که در اثر گرما هرگز تولید اکسید فلز معلق در هوا نمی کند.

داکت اسپیلت گودمن  داکت اسپیلت گودمن

یونیت خارجی داکت اسپلیت فرنس گودمن متشکل از قسمت هایی مانند کویل کندانسور، کمپرسور، کاپیلاری، فن و قسمت های الکتریکی می باشد. بدنه دستگاه یونیت کندانسینگ داکت اسپلیت فرنس گودمن ساخته شده از ورق گالوانیزه با پوشش روی ( Zinc-Coated ) و رنگ اپوکسی می باشد. یونیت خارجی داکت اسپلیت فرنس گودمن با هرگونه شرایط جوی سازگاری دارد و نیاز به محافظت در مقابل برف و باران ندارد. کمپرسور های دستگاه های داکت اسپلیت گودمن از نوع پیستونی (Scroll) و از برند های بریستول یا کوپلند می باشند که در نوع خود دارای کمترین میزان مصرف برق و سطح صدا نسبت به سایر کمپرسورهای می باشند. کندانسینگ یونیت داکت اسپلیت گودمن همچنین دارای کنترل سیستم فشار، تایمر تاًخیری و سیستم حمایتی در درجه حرارت بالا Over load )) می باشد.

داکت اسپیلت گودمن

سایر محصولات این شاخه: