شاخه‌ها

داکت اسپلیت 24000 گودمن

CKF24

نو

داکت اسپلیت 24000 گودمن

  • هوا ساز (Air handler) مدل A24
  • گرمایش از طریق کویل آبگرم
  • تکفاز
  • گاز مبرد R22
  • 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی ترموداکت)
  • به همراه کویل، ترموستات و نصب رایگان

داکت اسپلیت گودمن  داکت اسپلیت گودمن  داکت اسپلیت گودمن  داکت اسپلیت گودمنداکت اسپلیت گودمنداکت اسپلیت گودمنداکت اسپلیت گودمن

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال بدون مالیات

سایر مشخصات محصول

نام محصول : کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) 2 تن
برند : گودمن
کشور سازنده : مکزیک
مدل دستگاه : کندانس CKF24 هواساز A24
خدمات و گارانتی : 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات (گارانتی ترموداکت)
ابعاد دستگاه : 760*660*660 mm
ابعاد پنل : 1070*394*559 mm
وزن دستگاه : 82 kg
وزن پنل : 49 kg
منبع تغذیه (فاز/ولتاژ/فرکانس) : 50Hz/220V/1Ph
نوع عملکرد : سرد و گرم (گرمایش با کویل آبگرم)
ظرفیت سرمایشی : 21500 Btu/hr
ظرفیت گرمایشی : 35000 Btu/hr
ظرفیت هوادهی : 780 CFM
نوع کمپرسور : روتاری
کیت اینورتر : ندارد (دور ثابت)
نوع گاز مبرد : R22
شدت جریان در لحظه استارت : 12.5 A
میزان برق مصرفی : 2.66 KWI
برچسب انرژی : B
سطح صدا : 76 dbs
سایز اتصالات : لوله رفت (مایع) "3.8 لوله برگشت (گاز) "3.4
حداکثر مسافت لوله کشی افقی : 30 m
حداکثر مسافت لوله کشی عمودی : 15 m
متعلقات : کویل آبگرم + ترموستات
فشار استاتیک : 70 Pa
ظرفیت اسمی (تناژ تبرید) : 2 Ton
سیستم گرمایشی : از طریق کویل آبگرم

داکت اسپلیت 24000 گودمن

کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) گودمن از دو قسمت یونیت داخلی (Indoor Unit) یا همان هواساز (Air handler) و یونیت خارجی (Outdoor Unit) یا همان کنداسور تشکیل شده است. که هواساز در داخل واحد و یونیت خارجی در محوطه خارجی ساختمان مانند پشت بام، حیاط، بالکن، پارکینگ و... نصب می شود.

 

داکت اسپلیت گودمن    داکت اسپلیت گودمن

 

کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) گودمن دارای ظرفیت های 2 تن تبرید، 3 تن تبرید، 4 تن تبرید، 5 تن تبرید و 6 تن تبرید متناسب برای متراژهای مختلف می باشد که در این بین یونیت کندانس های ظرفیت 2 و 3 تن تبرید تکفاز بوده و از ظرفیت 4 تن تبرید به بالا سه فاز می باشند. از مهمترین مزایای استفاده از سیستم های تهویه مطبوع کانالی گودمن نسبت به سایر برند های داکت اسپلیت می توان به قابلیت اجرای لوله کشی مسی تا ارتفاع 45 متر بالاتر و 24 متر پایین تر از یونیت هواساز اشاره کرد. که با استفاده از این مزیت می توان کندانسینگ یونیت ها را از نمای ساختمان حذف کرد و در فضاهای غیر قابل استفاده مانند پشت بام یا زیرزمین قرار داد.

 

داکت اسپلیت گودمن

 

یونیت داخلی (هواساز) داکت اسپلیت گودمن وظیفه ی توزیع هوای سرد و گرم تولید شده توسط دستگاه را به عهده دارد و از قسمت ها مختلفی مانند فن بولوور، اواپراتور، فیلترهای تصفیه هوا، سینی درین و قسمت های الکتریکی تشکیل شده است. جدار داخلی بدنه هواساز داکت اسپلیت گودمن کاملا عایق و ایزوله می باشد. یونیت هواساز داکت اسپلیت گودمن قابلیت نصب افقی و عمودی داشته و در هر فضایی مانند کمد، سقف کاذب و ... می تواند قرار گیرد.تست فشار تا psi450 بر روی کویل های اسپلیت کانالی گودمن انجام شده است. شاسی و کابین هواساز داکت اسپلیت گودمن از نوع استیل گالوانیزه با روکش اپوکسی بوده و دارای دو سینی مجزای تخلیه آب جهت حالت های افقی و عمودی می باشد. هواساز های ساخت کارخانه گودمن از قطعاتی با کیفیت بالا مانند فن موتور جنرال الکتریک چند سرعته بدون تسمه و تکنولوژی منحصر به فرد کویل اواپراتور DX که از داخل به فرم مارپیچ شیاردار شده اند، بهره می برند. در کویل کندانسور و اواپراتور به وسیله دستگاه اتوماتیک منبسط کننده (Expander)، فین ها بدون هیچ عمل مکانیکی روی لوله های مسی ثابت شده اند.

 

داکت اسپلیت گودمن  داکت اسپلیت گودمن

داکت اسپلیت گودمن

داکت اسپلیت گودمن

 

 

سرمایش توسط کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) گودمن به این طریق ایجاد می شود که ابتدا با استفاده از فن یونیت داخلی، عمل مکش هوای داخل واحد از طریق کانال برگشت صورت گرفته سپس این هوا پس از عبور از فیلتر تصفیه، از روی اواپراتور DX عبور داده شده و سرمایش تولید شده را از طریق کانال های رفت به فضاهای مختلف ساختمان انتقال می دهد. اما تولید گرمایش در سیستم های تهویه مطبوع کانالی گودمن به دو روش کویل آبگرم و کوره هوای گرم (فرنس) انجام می شود. که بر این اساس داکت اسپلیت گودمن دارای دو مدل هواساز سری A (گرمایش با کویل آبگرم) و هواساز سری GMP (گرمایش با کوره هوای گرم یا Gas Furnace) می باشد. در داکت اسپلیت گودمن با هواساز سری A (گرمایش از طریق کویل آبگرم)، در فصول سرد سال یونیت کندانسینگ خاموش بوده و هوا توسط فن یونیت داخلی از روی کویل آبگرم عبور می کند و پس از گرم شدن به داخل کانال های رفت هدایت می شود. گفتنی است که آبگرم مورد نیاز کویل توسط موتورخانه پکیج گرمایشی شوفاژ تامین می شود.

 

داکت اسپلیت گودمن

 

در داکت اسپلیت گودمن با هواساز سری GMP ( گرمایش از طریق کوره هوای گرم) گرمایش توسط گاز شهری و سیستم احتراق بسته در هواساز تولید می شود و هوای گرم توسط کانال های رفت به درون فضاهای داخلی ساختمان هدایت خواهد شد. عمل احتراق با سیستم اتوماتیک الکتریکی صورت می گیرد. هواساز فرنس داکت اسپلیت گودمن دارای فن مخصوص تخلیه گاز حاصل از احتراق می باشد. مبدل حرارتی آن دارای آلیاژ مخصوص بوده که در اثر گرما هرگز تولید اکسید فلز معلق در هوا نمی کند. هواساز فرنس داکت اسپلیت گودمن همچنین مجهز به سیستم کنترل هوشمند اکسیژن محیط می باشد (در صورت کاهش سطح اکسیژن محیط، دستگاه خاموش می شود). به علت انجام عمل احتراق کامل، مونوکسید کربن ایجاد نمی شود و همچین تولید دوده نمی کند.

 

داکت اسپلیت گودمن

 

یونیت خارجی داکت اسپلیت گودمن متشکل از قسمت هایی مانند کویل کندانسور، کمپرسور، کاپیلاری، فن و قسمت های الکتریکی می باشد. بدنه دستگاه یونیت کندانسینگ داکت اسپلیت گودمن ساخته شده از ورق گالوانیزه با پوشش روی ( Zinc-Coated ) و رنگ اپوکسی می باشد. یونیت خارجی داکت اسپلیت گودمن با هرگونه شرایط جوی سازگاری دارد و نیاز به محافظت در مقابل برف و باران ندارد. کمپرسور های دستگاه های داکت اسپلیت گودمن از نوع پیستونی (Scroll) و از برند های بریستول یا کوپلند می باشند که در نوع خود دارای کمترین میزان مصرف برق و سطح صدا نسبت به سایر کمپرسورهای می باشند. کندانسینگ یونیت داکت اسپلیت گودمن همچنین دارای کنترل سیستم فشار، تایمر تاًخیری و سیستم حمایتی در درجه حرارت بالا ( Over load )می باشد.

داکت اسپلیت گودمن

سایر محصولات این شاخه: