لیست مقایسه محصولات

انصراف

زیرشاخه ها

رادیاتور پره ای

از آلومینیوم در ساخت رادیاتورهای پره ای شوفاژ استفاده می شود.رادیاتورهای آلومینیومی با وزن سبک موجب سهولت در حمل و نقل و نصب رادیاتورها می شود. رادیاتورهای آلومینیومی از مقاومت بالایی در برابر فرسایش آبی و اکسید شدن برخوردار بوده و دارای طول عمر بالایی حتی در محیط های مرطوب مانند حمام می باشد. رادیاتور های آلومینیومی به سه روش تو...

1

رادیاتور پره ای

از آلومینیوم در ساخت رادیاتورهای پره ای شوفاژ استفاده می شود.رادیاتورهای آلومینیومی با وزن سبک موجب سهولت در حمل و نقل و نصب رادیاتورها می شود. رادیاتورهای آلومینیومی از مقاومت بالایی در برابر فرسایش آبی و اکسید شدن برخوردار بوده و دارای طول عمر بالایی حتی در محیط های مرطوب مانند حمام می باشد. رادیاتور های آلومینیومی به سه روش تولید می شوند:

  1. رادیاتورهای دایکاست: مرغوبترین نوع رادیاتور آلومینیومی بوده که غالب ریخته گری پره های آن یک تکه می باشد. این رادیاتورها به صورت پره پره تولید شده و پس از عمليات تست، فينيشينگ و رنگ آميزي، با استفاده از مغزی به هم متصل شده و تشکیل بلوک های رادیاتور را می دهند. رادیاتورهای آلومینیومی دایکاست در محل نصب قابلیت افزایش و کاهش تعداد پره ها را دارند.
  2. رادیاتورهای اکستروژن: بلوک های این دسته از رادیاتورهای آلومینیومی به صورت قالب ریخته گری یکپارچه از پروفیل آلومینیوم تولید شده و امکان افزایش یا کاهش در تعداد پره های یک بلوک وجود ندارد.
  3. رادیاتور های دایکاست-اکسترود: تلفیقی از دو روش قبلی می باشد. به گونه ای که قسمت ابتدایی و انتهایی هر پره در قالب های جداگانه و قسمت میانه هر پره نیز توسط قالب ریخته گری جداگانه تولید می شود. بر روی بدنه هر پره از این رادیاتورها دو خط جوش مشاهده می شود که قسمت میانی هر پره را به قسمت های بالایی و پایینی آن متصل کرده است.

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    قیمت
    نوع رادیاتور
    جنس رادیاتور